Spotkania diecezjalne

Kościół pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego w Białymstoku, ul. Radzymińska 1,
poniedziałek, godz. 18.00

Spotkania parafialne

  • Białystok
    • Parafia Św. Anny, ul. Prezydenta R. Kaczorowskiego
      Środa, po Mszy Św. wieczornej (mała salka);
      animatorzy: Maria Piekut, Krystyna Samselska
    • Parafia Ducha Świętego, ul. Sybiraków 2
      piątek, godz. 16.15, biblioteka; animator: Maria Kalejta
    • Parafia Św. Floriana, ul. H. Ordonowny 3
      wtorek, godz. 16.30 (sala katechetyczna); animator: Walentyna Gryko
    • Parafia Św. Jadwigi Królowej, ul. Słonecznikowa 8
      wtorek, po Mszy Św. wieczornej; animatorzy: Grażyna i Andrzej Muraszkiewiczowie
    • Parafia Św. Jadwigi Królowej, ul. Słonecznikowa 8
      wtorek, godz. 16.30 (sala parafialna); animator: Bozena Łukaszewicz-Kulesza
    • Parafia Św. Kazimierza, ul Św. Kazimierza 2
      czwartek, po Mszy Św. wieczornej (sala katechetyczna od ul. Leszczynowej); animatorzy: Barbara i Jerzy Rainczukowie
    • Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Radzymińska 1
      poniedziałek, po Mszy Św. wieczornej (sala katechetyczna); animatorzy: Elzbieta Korsak, Joanna Jaskiewicz
    • Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Radzymińska 1
      wtorek, po Mszy Św. wieczornej (sala w domu parafialnym); animator: Anna Topolewicz
    • Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Radzymińska 1
      środa, po Mszy Św. wieczornej (sala katechetyczna); animatorzy: Wacława i Wojciech Wyszyńscy
    • Parafia NMP Królowej Rodzin, ul. NMP Królowej Rodzin 6
      środa, po Mszy Św. wieczornej (na plebanii – sala św. Cecylii); animator: Teresa Woronko
    • Parafia NMP z Guadalupe, ul Wrocławska 8
      wtorek, po Mszy Św. wieczornej (sala za chorem); animatorzy: Alicja i Mirosław Heleniakowie
    • Parafia NMP Matki Kościoła, ul Pogodna 63
      Środa po Mszy św. wieczornej (s. katechetyczna w dolnym kościele); animator: Grażyna Sopyła
    • Parafia Niepokalanego Serca Maryi, ul. Ks. S. Suchowolca 27
      środa, po Mszy Św. wieczornej (plebania); animator: Maria Bełbot
    • Parafia Św. Rocha, ul. ks. A. Abramowicza 1
      wtorek, godz. 16.30 (salka przy kancelarii); animator: Danuta Malinowska
    • Parafia Św. Rocha, ul. ks. A. Abramowicza 1
      co 2. środa, godz. 19 (kaplica akademicka) ; animator: Renata Bogusłowicz
    • Parafia Św. Rocha, ul. ks. A. Abramowicza 1
      czwartek, po Mszy Św. wieczornej (kaplica akademicka) ; animator: Małgorzata Kulikowska
    • Parafia Św. Rodziny, ul. Ogrodowa 2a
      czwartek, po Mszy św. wieczornej (sala na plebanii); animatorzy: Lucja i Jan Orzechowscy
    • Parafia św. Stanisława, ul. Wiadukt 2B
      wtorek, po Mszy Św. wieczornej (sala parafialna); animator: Barbara Prończuk
    • Parafia Św. Wojciecha, ul. Warszawska 46a
      wtorek, po Mszy Św. wieczornej (Oratorium Św. Jerzego); animator: Emilia Bagińska
    • Parafia Wniebowzięcia NMP, ul. Kościelna 2
      czwartek, po Mszy Św. wieczornej (sala katechetyczna nr 11); animatorzy: Maria i Zdzisław Wąsowiczowie
    • Parafia Wszystkich Świętych, ul. Antoniuk Fabryczny 45
      środa, po Mszy Św. wieczornej (salka na plebanii); animator: Małgorzata Olszewska
  • Choroszcz
    • Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana, ul. Mickiewicza 2
      czwartek, po Mszy Św. wieczornej (kaplica); animator: Krystyna Bielawska
    • Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana, ul. Mickiewicza 2
      piątek, godz. 19.15 (plebania); animator: Anna Łuszcz
  • Grabówka
    • Parafia Krzyża Świętego, ul. Białostocka 76
      środa, po Mszy Św. wieczornej (na plebanii); animator: Janina Kazimierska
  • Juchnowiec Kościelny
    • Parafia św. Trójcy,
      co 2. środa, godz. 19 (salka katechetyczna); animator: Renata Bogusłowicz
    • Parafia św. Trójcy,
      czwartek, godz. 18.00 (plebania); animator: Grażyna i Andrzej Muraszkiewiczowie
  • Krypno
    • Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny,
      środa, po wieczornej Mszy Św. (sala parafialna); animator: Anna i Andrzej Dziębowscy
  • Kuźnica Białostocka
    • Parafia Opatrzności Bożej, Plac Tysiąclecia 15
      Czwartek po Mszy św. wieczornej (sala katechetyczna na plebani); animator: Krystyna Pawłowska
  • Mońki
    • Parafia św. Brata Alberta Chmielowskiego, ul. Wojska Polskiego 47
      czwartek, po Mszy Św. wieczornej (sala parafialna); animator: Irena Ołdakowska
  • Sokółka
    • Parafia św. Antoniego Padewskiego, ul. Grodzieńska 47
      wtorek, po Mszy Św. wieczornej (plebania, s. katechetyczna); animatorzy: Danuta i Romuald Czeczkowscy
    • Parafia św. Antoniego Padewskiego, ul. Grodzieńska 47
      środa, po Mszy Św. wieczornej (sala przy starej plebanii); animatorzy: Helena i Stanisław Szostakowie
    • Parafia Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Oś. Zielone, ul. Jana Pawła II 5
      środa, po Mszy Św. wieczornej (plebania); animator: Joanna Tur
  • Suchowola
    • Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła, Plac Kościuszki 3
      Wtorek po Mszy św. wieczornej o godz. 18.00 (sala katechetyczna na plebani); animatorzy: Edwarda i Jerzy Karpieniowie
  • Zabłudów
    • Parafia św. Apostołów Piotra i Pawła,
      czwartek, po Mszy Sw. wieczornej (salka na plebanii); animator: Teresa Gryc

Spotkania młodzieżowe

  • Białystok
    • Diecezjalne spotkania młodzieżowe Kaplica Akademicka przy kościele św. Rocha,
      ul. ks. A. Abramowicza 1
      1. niedziela miesiąca, godz. 15, Msza Sw. i s;potkanie formacyjne
    • Parafia Wszystkich Świętych, ul. Antoniuk Fabryczny 45
      grupa młodzieży gimnazjalnej i licealnej
      2 i 4 niedziela, godz. 16, (sala katechetyczna);
      animator: Małgorzata Walesiuk

Spotkania młodych małżeństw

  • Białystok
    • Parafia Miłosierdzia Bożego, ul. Radzymińska 1
      Diecezjalna grupa młodych małżeństw i małżeństw z małymi dziećmi
      3 niedziela miesiąca, godz. 16, Msza Św. w dolnym kościele oraz spotkanie formacyjne w świetlicy parafialnej;
      animatorzy: Katarzyna i Andrzej Królowie
  • Choroszcz
    • Parafia św. Jana Chrzciciela i św. Szczepana, ul. Mickiewicza 2
      Grupa małżeństw z małymi dziećmi
      2. niedziela miesiąca, godz. 15.00 (plebania);
      animatorzy: Urszula i Wojciech Wyrzykowscy

Możliwość komentowania jest wyłączona.